113 відгуків
TEHNO-SNAB 2
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Аккумуляторный инструмент

Аккумуляторный инструмент – это постоянно растущая группа инструментов, электрическое питание которых производится от встроенных аккумуляторов.
Популярность аккумуляторного инструмента связана, прежде всего, с возможностью автономной работы и отсутствием зависимости от розеток бытовой электрической сети.
В период освоения участка под застройку, в период, когда ещё не подведено электричество, некоторые работы уже можно производить при помощи аккумуляторных инструментов.
Додаткова перевага акумуляторного інструменту пов'язано з практичною відсутністю загрози поразки працюючого електричним струмом. Крім того, акумуляторний інструмент дозволяє працювати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в інших випадках, коли використання побутової мережі небажано, заборонено або неможливо.
Акумуляторні інструменти використовуються в будівництві, у промисловості, при зведенні нових об'єктів і при ремонті або перебудові старих. Крім того, акумуляторні інструменти користуються великою популярністю у любителів майструвати, у будівельників дач, садових будинків і заміських котеджів.
Акумуляторні викрутки, шуруповерти, пили, газонокосарки, коси, зарядні пристрої. Потужна акумуляторна техніка, призначена для тихої та екологічної роботи. Має низький рівень вібрації. Не залежить від наявності електромережі.