113 відгуків
TEHNO-SNAB 2
+380 (95) 179-70-27
+380 (96) 298-06-24
+380 (73) 422-99-16

Стружковідсоси

Стружкоотсос (аспіраційна установка) – це обладнання, яке використовується для видалення всі можливої дрібної дерев'яної, пластикової, металевої стружки та для видалення пилу, що утворюється від розпилювання каменю і плитки, тобто стружкоотсос – це звичайний промисловий пилосос. Використання стружкоотсоса дозволяє відмовитися від звичайної витяжної вентиляції. Розмір стружки і пилу, віддаленої в процесі роботи стружкоотсосом становить приблизно від 5 мкм і більш.
Застосовуються стружковідсоси (аспіраційна установка) – в основному на виробництві в деревообробці і виробництві сипучих порошать речовин і матеріалів. Стружковідсоси розрізняються конструкції кількістю мішків пилозбірників, кількістю фільтрів і матеріалами фільтрів.
Стружковідсоси (аспіраційні установки), володіють рядом положителных якостей: вони мобільні, їх легко переносити з місця на місце; за рахунок того, що не використовується практично вентиляція, тепла повітряна маса в кімнаті зберігається; стружковідсоси швидко встановлюються і прості в обігу; швидко очіщаються за рахунок зміни та чищення мішків стружкоотсосов; легко підключаються до різних верстатів і використовують енергію верстата, економлячи свою власну.
Зараз на ринку промислового обладнання багато різновидів і моделей стружкоотсосов. Якщо ви вирішили придбати собі надійне і якісне обладнання, то вам слід звернути увагу на такі характеристики, як продуктивність стружкоотсосов; потрібна вам швидкість повітряного потоку; вироблене розрідження на вході; число патрубків для з'єднання з повітроводами.
Стружковідсоси УВП (аспіраційні установки), призначені для видалення і очищення повітря від стружки і тирси і збору відходів в мішках-накопичувачах. Стружковідсоси призначені для використання на невеликих підприємства з малою кількістю відходів, які утворюються. Ступінь очищення повітря стружкоотсосами УВП (аспіраційні установки),становить 99,9%. Установки використовуються для видалення забрудненого повітря від окремих верстатів або груп верстатів і мають продуктивність до 7 000 м3/год по повітрю. Через особливості конструкції відстань від верстата до стружкоотсоса, як правило, не повинно перевищувати 2 м. Установка складається з корпусу з вбудованим пиловим вентилятором, до корпусу з допомогою легкознімних хомутів кріпляться фільтри і накопичувачі відходів.
Варіанти виконання
для очищення повітря від тирси, стружки, тирси ДСП, пластмас і т. д.
для очищення повітря від тирси, пилу, що утворюється в результаті обробки на фрезерних верстатах МДФ та подібних матеріалів зі збільшеною площею фільтрування. При використанні стружкоотсосов УВП для очищення повітря від стружки, тирси, пилу, які утворюються в результаті обробки МДФ, ДСП, ДВП та інших матеріалів, у яких частка легкої дрібної фракції у складі відходів відносно висока, рекомендується використовувати фільтри з збільшеною площею фільтрування Збільшення площі необхідно для зниження газово-пилової навантаження на фільтруючий матеріал. Це перешкоджає глибокому проникненню часток пилу всередину матеріалу і збільшує термін служби фільтра Установки призначені для експлуатації усередині приміщення.
Купити недороге і якісне обладнання в нашому магазині