113 відгуків
TEHNO-SNAB 2
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Запарники для віників


Як вибрати і використовувати запарник, цебер і зграю в бані?
Щоб отримати користь від цілющих банних процедур в повному обсязі, необхідно правильно вибрати і використовувати аксесуари для парної. У цій статті ви зможете ознайомитися з практичними порадами щодо вибору таких речей, як запарник, цебер і зграя, а також отримати з перших рук інформацію щодо їх використання.
Який запарник для лазні краще?
Запарники для лазні умовно можна поділити на категорії, пов'язані з формою (вертикальна і горизонтальна) і матеріалами, з яких вони виготовлені. Багато банщики запарюють віники в звичайних пластикових тазиках, що багато в чому применшує як корисність венічного масажу, так і сам колорит лазні. Для запарювання віника рекомендується використовувати виключно дерев'яний запарник (бажано – з кришкою).
Натуральне дерево як не можна краще підходить для цієї мети, оскільки воно стимулює стовідсоткове пропарювання кожної гілочки і сприяє подальшої віддачі всіх корисних речовин, які містяться в листі, корі і деревині віника. Самий оптимальний вибір – це запарник з натурального або мореного дуба, модрини або сосни. Допускається також використовувати запарники з пластиковими або металевими вкладками – їх вартість буде набагато нижче, але ефект від запарювання виявиться цілком гідним.
Горизонтальні запарники менш поширені, ніж вертикальні. Найчастіше це обумовлено тим, що вони займають велику площу в приміщенні парної, а це не завжди зручно. Вважається, що в такому запарнике перепад температур у воді мінімальний, тому віник пропарюється рівномірно. Однак вертикальний запарник дозволяє занурити віник у воду повністю, тому підготовка віника до масажу шляхом запарювання також буде гарантовано правильною.
Незалежно від форми або матеріалу, з якого виготовлено виріб, запарювання віників відбувається наступним чином:
віники занурюються в теплу воду на 2-3 хвилини;
після чого занурюються в гарячу воду не більше ніж на 15 хвилин, запарник при цьому рекомендується закрити кришкою;
інтенсивний приємний запах свідчить про те, що віники готові до роботи;
протягом масажних процедур віники необхідно підтримувати у вологому середовищі, тобто поміщати їх у запарник з теплою або прохолодною водою.
Купити запарник для лазні в Москві або замовити доставку ви зможете в нашім магазині «Банний Будинок» – ми володіємо широким асортиментом виробів і формуємо пропозиції щодо реалізації на будь-який смак і гаманець. Запарники виконані з дотриманням всіх тонкощів при виготовленні, вони відрізняються екологічністю, привабливістю, високою якістю та доступними цінами.
Який відро вибрати для лазні?
Цебер, будучи атрибутом російської лазні, давно прижився і в сауні. Погодьтеся, в лазні набагато приємніше використовувати натуральний дерев'яний цебер, ніж емальований або пластмасовий тазик. Крім того, деревина перетворює просте обмивання в справжній ритуал, що йде в глибину національних традицій. Вироби з дерева зручні і корисні для здоров'я, а виконані з свіжої деревини, вони передають її теплоту і запах.
Найпоширенішими і затребуваними є цебри з натуральної або мореною модрини, дуба, сосни, а також вироби з нержавіючими вкладками. Компанія «Банний Дім» пропонує естетичні і високоякісні відра з кришками або без, оснащені спеціальними ручками-власниками.
Сьогодні багато хто намагається виконати відро для лазні своїми руками, але для цього потрібен чималий досвід і спеціальне обладнання. Крім того, витрати на виготовлення такого виробу практично рівноцінні його купівлі. Робота з натуральним деревом сьогодні – дороге задоволення. Набагато простіше і швидше придбати якісний цебер в хорошому магазині.
Купуючи виріб, пам'ятайте про необхідність дотримання деяких правил:
перед використанням у відро рекомендується налити холодну воду і залишити на 2-3 години;
після обполоснути гарячою і холодною водою;
періодично чистити цебер, але без використання хімічних засобів;
для чищення цебра чудово підходить харчова сода;
у ушатах надзвичайно корисно також заварювати трави для банних процедур.
Як вибрати зграю для лазні?
Що таке зграя для лазні? Сьогодні багато хто плутає цебер і зграю, між тим вони мають суттєві відмінності. Зграя є менш місткій ємністю, порівняно з ушатом, і завжди виготовляється в горизонтальній формі. Вона забезпечена одній, частіше – двома ручками по бокам і не комплектується кришкою. Найбільш поширеним призначенням зграї є запарювання трав або розведення олив з метою розплескування на розжарені камені або стіни парної. Часто виріб використовують і для контрастного обмивання.
Краще всього вибирати дерев'яні зграї: найбільш популярними є вироби з натуральної або мореною модрини. Допускається також використовувати зграї з нержавіючими вкладками, вони обійдуться дешевше, але для створення найбільш розкішних банних ароматів і підтримання відповідної атмосфери в парній, звичайно, немає нічого краще натурального дерева.
Купити недорого в Україні запарники для віників